Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - International Education Center Sp.z o.o.

Oferty pracy International Education Center Sp.z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Nauczyciel
Zawód: nauczyciel   |  Rodzaj: umowa o pracę
Wrocław
Szczegóły

Przedszkole Bright Beginners ( Bielany Wrocławskie) zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego ze znajomością języka angielskiego dla grupy 4 latków. Praca od połowy stycznia lub lutego 2021.

Poszukujemy osoby z pasją, lubiącej pracę z dziećmi, kreatywnej i chcącej się rozwijać. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Zakres obowiązków
  • przygotowaywanie materiałów do zajęć
  • proawdzenia zajęć dydyaktyczno- wychowawaczych
  • spotkania z rodzicami
  • uzupełnianie dokumentacji (dziennik, raporty rozwoju)
  • pisanie planów
Wymagania
  • ukończona pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
  • znajomość języka angielskiego na min.B1
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie

Koordynator Przedszkola Bright Beginners
Wrocław
Szczegóły

Przedszkole Bright Beginners ( Bielany Wrocławskie) zatrudni koordynatora i nauczyciela wychowania przedszkolnego ze znajomością języka angielskiego dla grupy 4 latków. Praca od stycznia 2021- na zastępstwo z możliwością pozostania i dłuższej współpracy.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

  • prowadzenie zajęć edukacyjnych ( w j. angielskim) w grupie 4 latków
  • przygotowywanie materiałąow do zajęć
  • uzupełnianie dokumentacji (dziennik, obesrwacje etc)
  • wspólorganizacja uroczustości
  • udział w spotkaniach z rodzicami
  • wsprcie wicedyrektora i dyrektora  w koordynowaniu pracy nauczycieli.
Wymagania
  • umiejetność koordynowania pracy zespołu

Poszukujemy osoby z pasją, lubiącej pracę z dziećmi, kreatywnej i chcącej się rozwijać.

International Education Center Sp.z o.o.
55-040 Ślęza
Szyszkowa 7

Pracodawcy z miasta Bielany Wrocławskie