Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SAI GROUP Vijay Achpal

Oferty pracy SAI GROUP Vijay Achpal

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

KUCHARZ KUCHNI INDYJSKIEJ
Zawód: kucharz/szef kuchni   |  Rodzaj: umowa o pracę
Bielany Wrocławskie
Szczegóły
Zakres obowiązków
Przygotowywanie dań kuchni południowoindyjskiej.
Praca w godz.: 12:30-21:00.
Przewidywany okres zatrudnienia: 2 lata.
Miejsce wykonywania pracy:
- Bielany Wrocławskie, ul. Fiołkowa 16/1i,
- Wrocław, ul. Legnicka 32.
Wymagania
Zawody:
Kucharz*
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Inne wymagania:
wykształcenie i staż pracy: brak wymagań,
znajomość kuchni południowoindyjskiej,
komunikatywna znajomość języka tamilskiego lub angielskiego
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
POMOC KUCHENNA
Zawód: pomoc kuchenna   |  Rodzaj: umowa o pracę
Szczegóły
Pomoc w przygotowywaniu sosów, pierożków nepalskich i indyjskich, przygotowywanie półproduktów do pieca tandoori.
Praca w godz.: 12-20.
Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata.
Bielany Wrocławskie, ul. Fiołkowa 16/1i,
Bielany Wrocławskie, ul. Wrocławska 32,
Wrocław, ul. Legnicka 32 - wedle zapotrzebowania.
Wymagania
Zawody:
Pomoc kuchenna
komunikatywna znajomość języka hindi lub nepalskiego
NIE
SAI GROUP Vijay Achpal
55-040 Bielany Wrocławskie
Fiołkowa 16

Pracodawcy z miasta Bielany Wrocławskie