Czy to Twoja firma?

DANDELION Sp. z o.o. praca

Bielany Wrocławskie
RP.411-077/11
DANDELION Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy DANDELION Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DANDELION Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca DANDELION Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    DANDELION Sp. z o.o.
    • Kobierzyce
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      utrzymywanie porządku i czystości wewnątrz budynku;
      utrzymywanie porządku i czystości w otoczeniu budynku;
      obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy;
      dozorowanie instalacji dostarczających media do obiektu;
      wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku;
      pielęgnowanie zieleni na terenie nieruchomości;
      organizowanie stanowiska pracy oraz prowadzenie prac zgodnie z przepisami BHP, ochrony przeciwpożarowej oraz ochrony środowiska,
      Umowa zlecenie: 3 lata
      Ilość godzin w miesiącu około 160
      Kontakt z pracodawcą: 664038346

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie podstawowe, staż pracy 1 m-c

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 18,3 PLN

Pracodawcy w Bielanach Wrocławskich