Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - MONDELEZ POLSKA PRODUCTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mondelēz International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki. Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę wyprodukowanej w odpowiedni sposób.

Na polskim rynku rozwijamy się od 1992 roku, jest nas już ponad 4600 osób. Pracujemy w wielu lokalizacjach: biurze w Warszawie, siłach sprzedaży oraz 7 zakładach produkcyjnych w: Skarbimierzu, Bielanach Wrocławskich, Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie i Jankowicach, jak również w globalnym Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu.

Oferty pracy Mondelez Polska Production Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

Operator Technik w Fabryce Czekolady w Bielanach
Technik   |  umowa o pracę
Wrocław
Szczegóły
Zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu produkcyjnego zgodnie ze standardami
  • Współpraca z Działem UR w zakresie działań prewencyjnych i remontowych
  • Przezbrajanie maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Bieżąca kontrola obsługiwanych maszyn i urządzeń
  • Bieżąca ewidencja i kontrola parametrów produkcyjnych
  • Diagnostyka, regulacje i ustawienie usterek maszyn, prace modernizacyjne
Wymagania
  • Wykształcenie techniczne, preferowane mechaniczne
  • Min. roczne doświadczenie w obsłudze technicznej maszyn i urządzeń zautomatyzowanych
  • Znajomość podstaw obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Umiejętność czytania instrukcji technicznych
  • Umiejętność diagnozowania awarii i naprawy maszyn i urządzeń
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym

Adres

ul. Domaniewska 49
02-672 Warszawa
województwo mazowieckie
powiat Warszawa
gmina Mokotów

Dodatkowe informacje

NIP: 1070003926
REGON: 140457774
KRS: 0000250508

Dyrektor generalny

Roman Sitko
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 08-02-2006
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Bielany Wrocławskie