Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SUN FOR YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sun For You Sp. z o.o. Naszą misją jest tworzenie i realizacja innowacyjnych rozwiązań w obszarze wykorzystania i upowszechniania alternatywnych źródeł energii oraz efektywnego wykorzystania zasobów naturalnych. Wierzymy, że nasza praca na rzecz upowszechniania energii czerpiącej swoją moc ze słońca, wpływa pozytywnie na środowisko naturalne, za które wszyscy jesteśmy odpowiedzialni.

Oferty pracy Sun For You Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

ASYSTENTKA / ASYSTENT BIURA
Zawód: asystent   |  Rodzaj: umowa o pracę
Katowice
Szczegóły

SUN FOR YOU sp. z o.o.

Czy interesują Cię nowe technologie? Szukasz możliwości, aby Twoje otoczenie było mniej zanieczyszczone? Chcesz aby Twoi bliscy, Rodzina, znajomi oddychali świeżym i czystym powietrzem? My pomagamy aby tak się stało. Naszą misją jest przeciwdziałanie niekorzystnym zmianom klimatycznym. Zaczynamy od własnego podwórka. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne. To powszechnie dostępne, niemalże nieograniczone oraz neutralne dla środowiska źródło prądu elektrycznego – promienie słoneczne – jest rozwiązaniem w zakresie dbałości o nas, naszych bliskich i nasze środowisko.Jednocześnie czerpiąca swoją moc ze słońca fotowoltaika, jest rozwiązaniem minimalizującym koszty bieżące energii gospodarstw domowych oraz przedsiębiorców.

Jeśli informacje te wzbudziły Twoje zainteresowanie to SUN FOR YOU jest miejscem w którym możesz się spełniać.

Aby móc się realizować i pomóc nam realizować naszą misję, zgłoś się do nas na stanowisko:

Asystentka / Asystent biura

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków
  • Zarządzanie administracją biura i korespondencją
  • Koordynowanie obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • Organizacja i koordynacja kalendarza
  • Profesjonalna obsługa gości biura
  • Profesjonalna komunikacja z klientami (telefoniczna, mailowa, bezpośrednia)
  • Organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych oraz podróży służbowych
  • Realizowanie bieżących zadań zlecanych
  • Współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy
Wymagania
  • Niezbędne, minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • Znajomość obsługi podstawowych urządzeń biurowych (ksero, faks, skaner, itp.)
  • Wysoka kultura osobista i doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Doskonała organizacja pracy i ustalania priorytetów
  • Samodzielność i wysoki poziomu zaangażowania w wykonywaną pracę
  • Dokładność i sumienność
DORADCA KLIENTA BIZNESOWEGO DS. FOTOWOLTAIKI
Zawód: handlowiec-doradca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Katowice
Szczegóły

Czy interesują Cię nowe technologie? Szukasz możliwości, aby Twoje otoczenie było mniej zanieczyszczone? Chcesz aby Twoi bliscy, Rodzina, znajomi oddychali świeżym i czystym powietrzem? My pomagamy aby tak się stało. Naszą misją jest przeciwdziałanie niekorzystnym zmianom klimatycznym. Zaczynamy od własnego podwórka. Wdrażamy innowacyjne rozwiązania fotowoltaiczne. To powszechnie dostępne, niemalże nieograniczone oraz neutralne dla środowiska źródło prądu elektrycznego – promienie słoneczne – jest rozwiązaniem w zakresie dbałości o nas, naszych bliskich i nasze środowisko. Jednocześnie czerpiąca swoją moc ze słońca fotowoltaika, jest rozwiązaniem minimalizującym koszty bieżące energii gospodarstw domowych oraz przedsiębiorców.

Doradca Klienta Biznesowego ds. fotowoltaiki

  • Kontakt i wsparcie klientów na każdym etapie działań biznesowych
  • Nawiązywanie trwałych relacji z klientami
  • Przygotowanie indywidualnych ofert
  • Rozmowy z właścicielami firm, zarządem firmy lub osobami z działu finansów
  • Korzystanie z systemów wspierających relacje
  • Dopinanie procesów sprzedażowych
  • Rozponawanie potrzeb klienta
  • Konsultacja i feedback z wykonywanych zadań
  • Organizacja spotkań z osobami odpowiedzialnymi za sprawy techniczne i administracyjne
Wymagania
  • Co najmniej 1 rok na podobnym stanowisku
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • Umiejętnosć szukania rozwiązań w trudnych sytuacjach
  • Utożsamianie się z tym co robisz
  • Chęć do nauki nowych rzeczy
  • Dbałość o relacje z ludźmi
  • Pozytywne nastawienie

Adres

ul. Irysowa 9
55-040 Bielany Wrocławskie
województwo dolnośląskie
powiat wrocławski
gmina Kobierzyce

Dodatkowe informacje

NIP: 7831773197
REGON: 369545417
KRS: 0000720096

Dyrektor generalny

Piotr Franciszek Kin
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 22-02-2018
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Bielany Wrocławskie