PPUH KOMBINAT BUDOWLANY SP. Z O.O.

budownictwo
PPUH KOMBINAT BUDOWLANY SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Monter Białystok
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy PPUH KOMBINAT BUDOWLANY SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPUH KOMBINAT BUDOWLANY SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - PPUH KOMBINAT BUDOWLANY SP. Z O.O.

Pełna nazwa
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - USŁUGOWO - HANDLOWE KOMBINAT BUDOWLANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Legionowa 14/16 15-099 Białystok
NIP
5420303589
REGON
050232763
KRS
0000035433
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
13.08.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 71.11.Z Działalność w zakresie architektury

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.12.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 77.32.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca PPUH KOMBINAT BUDOWLANY SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Monter instalacji wod.-kan. i co

    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      monter instalacji wykonuje prace ręcznie i mechanicznie z zastosowaniem odpowiednich narzędzi, sprzętu i urządzeń; wykonywanie prac przygotowawczych; łączenie rur, montowanie urządzeń grzewczych oraz gazowych; wykonywanie izolacji antykorozyjnych, termicznych i przeciwwilgociowych, napełnianie instalacji oraz przeprowadzanie prób szczelności; konserwacja urządzeń; lokalizacja miejsca awarii występujących w instalacjach;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Białystok

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Białymstoku