Czy to Twoja firma?

PPH CYMES Adam Ołów praca

Białystok
piekarnia
PPH CYMES Adam Ołów najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna magazyn

Oferty pracy PPH CYMES Adam Ołów

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPH CYMES Adam Ołów

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PPH CYMES Adam Ołów poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PPH CYMES Adam Ołów - oferty archiwalne

  • Piekarz ciastowy/ brygadzista

    PPH CYMES Adam Ołów
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Produkcja pieczywa bułek, chlebów. Obsługa maszyn piekarniczych, pieców. Sporzadzanie ciast według receptur, nadzór nad pracą zespolu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: min. 2 lata doświadczenia na stanowisku piekarza

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Białymstoku