Czy to Twoja firma?

GLOSEL sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Białystok

Jesteśmy Glosel, sercem e-commerce w północno-wschodniej Polsce. Nasza historia zaczęła się w 2003 roku, kiedy to otworzyliśmy nasz pierwszy sklep internetowy CzaryMary.pl. Trzy lata później, w 2006 roku, ujrzeliśmy potencjał w świecie literatury i tak narodziła się TaniaKsiazka.pl – dziś jedna z najpopularniejszych księgarni internetowych w kraju. Nasza rodzina e-sklepów powiększyła się o Bee.pl, gdzie klienci mogą znaleźć produkty FMCG, które są nie tylko wysokiej jakości, ale i przyjazne dla środowiska.

Z dumą zatrudniamy między 201 a 500 pracowników, którzy każdego dnia przyczyniają się do rozwoju naszej firmy. Wspólnie tworzymy przestrzeń, gdzie innowacja i jakość idą w parze – nasza logistyka opiera się na nowoczesnym kompleksie magazynowym, a nasze kartonowe opakowania z recyklingu posiadają certyfikat FSC, co świadczy o naszym zaangażowaniu w ochronę środowiska.

W Glosel oferujemy nie tylko książki, ale i szeroki wachlarz produktów – od gier, zabawek, artykułów papierniczych, po ekologiczne produkty spożywcze i naturalne kosmetyki. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, dla ułatwienia naszym klientom, stworzyliśmy sieć punktów odbioru osobistego.

Nasze zaangażowanie ekologiczne nie kończy się na opakowaniach – jesteśmy dumni z faktu, że udało nam się ograniczyć zużycie folii do pakowania o 99%. To tylko jeden z wielu kroków, które podejmujemy, aby nasz wpływ na planetę był jak najmniejszy.

Założyciele Glosela, Agnieszka Stankiewicz-Kierus i Łukasz Kierus, nadal aktywnie uczestniczą w życiu firmy, dbając o to, aby nasze wartości i misja były zawsze na pierwszym miejscu. Choć nie ujawniamy tutaj naszych dokładnych wartości i misji, każdy dzień w Glosel to dowód na to, że działamy z pasją i odpowiedzialnością.

W Glosel wierzymy, że sukces to nie tylko liczby, ale przede wszystkim zadowolenie klientów i pozytywny wpływ na świat. Zapraszamy do poznania naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy cenią sobie jakość, innowacyjność i ekologiczne podejście do biznesu. Razem zmieniamy oblicze e-commerce na lepsze.

GLOSEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
internet / e-commerce / nowe media księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy GLOSEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GLOSEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GLOSEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

GLOSEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
GLOSEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GLOSEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynu

    • Białystok
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - przyjmowanie dostaw z towarem,
      - kompletowanie zamówień internetowych,
      - pakowanie zamówień internetowych,
      - prace porządkowe w magazynie.
      Praca w systemie dwuzmianowym w godzinach: 5:30-13:30, 14:00-22:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 3 000 butto miesięcznie
  • Magazynier, operator wózka widłowego

    • Białystok
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.

      - obsługa wózków widłowych bocznych,
      - przyjmowanie dostaw,
      - dbanie o porządek w magazynie,
      - realizacja zamówień internetowych,
      - dbanie o bezpieczeństwo własne i współpracowników.
      Praca dwuzmianowa w godzinach 5:30-13:30, 14:00-22:00.

      Wymagania

      • Inne wymagania: doświadczenie w obsłudze wózków bocznych; uprawnienia dot. obsługi wózków II kat. UDT; zaangażowanie i chęć do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Białymstoku