Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ANATEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

usługi budowlane

Oferty pracy ANATEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

ELEKTRYK

Zawód: elektryk Rodzaj: umowa o pracę
ANATEX spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Kompleksowa obsługa w zakresie prac elektrycznych, pomoc przy pracach elektrycznych - pod nadzorem inżyniera robót elektrycznych. Praca: Białystok oraz budowy ...
Białystok
27-10-2020

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

Zawód: monter Rodzaj: umowa na okres próbny
praca w delegacji
Białystok
05-10-2020

Archiwalne ogłoszenia

KIEROWCA
Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Białystok
Szczegóły
Zakres obowiązków
Kierowca kat. B, C+E+HDS
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Uprawnienia:
prawo jazdy kat. c
Prawo jazdy kat. B i dośw. w prowadzeniu samochodu
Inne wymagania:
[Umiejętność 1] : Kierowca kat. B, C+E+HDS
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE

Adres

ul. Handlowa 6G
15-399 Białystok
województwo podlaskie
powiat Białystok
gmina Białystok

Dodatkowe informacje

NIP: 5423189119
REGON: 200406262
KRS: 0000371574

Dyrektor generalny

Anatol Chomczyk
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 26-11-2010
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Białystok

Popularni pracodawcy z województwa: Podlaskie

Misza Expert
Clar System
Danwood S.A
Clar System
Work Service
SUN ENERGY
michbud