Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym JASNY CEL

organizacja charytatywna

Oferty pracy Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym JASNY CEL

NEUROLOGOPEDA

Zawód: pedagog specjalny Rodzaj: umowa na okres próbny
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym "JASNY CEL"
Praca z dziećmi i młodzieżą z mózgowym porażeniem dziecięcym lub uszkodzonym ośrodkowym układem nerwowym: - dokonywanie oceny stanu pacjenta - prowadzenie terapii ...
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Białystok
18-11-2020
od 2600 zł

PEDAGOG SPECJALNY (OLIGOFRENOPEDAGOG)

Praca z dziećmi i młodzieżą z mózgowym porażeniem dziecięcym lub uszkodzonym ośrodkowym układem nerwowym: - prowadzenie zajęć edukacyjnych z dziećmi i ...
od 2600 zł
Białystok
18-11-2020
od 2600 zł

Archiwalne ogłoszenia

FIZJOTERAPEUTA
Zawód: fizjoterapeuta   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Białystok
Szczegóły
Zakres obowiązków
Praca z dziećmi i młodzieżą z mózgowym porażeniem dziecięcym:
- dokonywanie oceny stanu pacjęta,
- ustalanie programu oraz wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych z wykorzystaniem różnych metod fizjoterapii,
- prowadzenie dokumentacji,
- kontrolowanie postępów fizjoterapii.
Praca w godzinach 7:15-18:00.
Wymagania
Wykształcenia:
wyższe (w tym licencjat), brak
Inne wymagania:
posiadanie prawa do wykonywania zawodu fizjoterapeuty, zaangażowanie do pracy, umiejętność pracy z dziećmi niepełnosprawnymi
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Porażeniem Mózgowym JASNY CEL
15-066 Białystok
Bukowskiego Stanisława 4

Pracodawcy z miasta Białystok

Popularni pracodawcy z województwa: Podlaskie

Misza Expert
Clar System
Danwood S.A
Clar System
Work Service
SUN ENERGY
michbud