Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - CLIFF SPORT Izabela Szybowska

Dynamicznie rozwijająca się firma Cliff Sport poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierownik sklepu internetowego
Miejsce pracy: Białystok (70% praca zdalna)

Obowiązki:

  • Wyznaczanie celów sprzedażowych w kanale sprzedaży internetowej;
  • Nadzór nad rozwojem i funkcjonowaniem sklepu internetowego
  • Optymalizacja sklepu pod kątem wdrożenia nowych rozwiązań
  • Bieżąca analiza użyteczności sklepu w celu jego optymalizacji
  • Aktualizacja rozwiązań dotyczących serwisu i platformy Magento
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sklepu internetowego
  • Prowadzenie analiz sprzedażowych, przygotowywanie budżetów i raportów;
  • Gotowość do wdrażania nowych rozwiązań funkcjonalnych
  • Promocja sklepu przy wykorzystaniu różnych działań marketingowych
  • Organizacja pracy działu e-sprzedaży, zarządzanie zespołem

Wymagania:

  • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu sklepami internetowymi
  • Doświadczenie z zakresu e-commerce
  • Znajomość obsługi i specyfiki działania społecznościowych (Fecebook, Instagram)

Mile widziane:

  • Znajomość platformy sprzedażowej Magento
  • Znajomość Google Analytics, zasad pozycjonowania

CV prosimy wysyłać na peszko@superior.pl

Oferty pracy Cliff Sport

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. Tadeusza Kościuszki 43 / 27
07-200 Wyszków
województwo mazowieckie
powiat wyszkowski
gmina Wyszków

Dodatkowe informacje

NIP: 7621001838
REGON: 550469337
Źródło: GUS

Archiwalne ogłoszenia

Sprzedawca Ptak Outlet Cliff Sport
sprzedawca
Rzgów
umowa o pracę

Pracodawcy z miasta Białystok