Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA ZGROMADZENIA SIÓSTR MISJONAREK ŚW. RODZINY IM. BŁ. B. LAMENT praca

Białystok
SZKOŁA PODSTAWOWA ZGROMADZENIA SIÓSTR MISJONAREK ŚW. RODZINY IM. BŁ. B. LAMENT najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA ZGROMADZENIA SIÓSTR MISJONAREK ŚW. RODZINY IM. BŁ. B. LAMENT

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA ZGROMADZENIA SIÓSTR MISJONAREK ŚW. RODZINY IM. BŁ. B. LAMENT

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter klimatyzacji!!!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Operator maszyn

    workconcept service GmbH
    • Niemcy
    Dodana
  • Pani Sprzątająca - Dania

    Helper Sp. z o.o.
    • Dania
    • rekrutacja zdalna
    Wygasa

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA ZGROMADZENIA SIÓSTR MISJONAREK ŚW. RODZINY IM. BŁ. B. LAMENT - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    SZKOŁA PODSTAWOWA ZGROMADZENIA SIÓSTR MISJONAREK ŚW. RODZINY IM. BŁ. B. LAMENT
    • Białystok
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      x

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie; uczciwość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Białymstoku