PABIAN - Ryszard Pabian

PABIAN - Ryszard Pabian najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy PABIAN - Ryszard Pabian

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PABIAN - Ryszard Pabian

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - PABIAN - Ryszard Pabian

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Nadawki 1A 16-010 Wasilków
NIP
5422911376
REGON
200255188
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
04.10.2019
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Rolnictwo, leśnictwo, łowiectwo i rybactwo

  • 03.11.Z Rybołówstwo w wodach morskich
  • 03.12.Z Rybołówstwo w wodach śródlądowych
  • 03.21.Z Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach morskich
  • 03.22.Z Chów i hodowla ryb oraz pozostałych organizmów wodnych w wodach śródlądowych

Przetwórstwo przemysłowe

  • 10.20.Z Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków
  • 10.32.Z Produkcja soków z owoców i warzyw
  • 10.71.Z Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek
  • 10.91.Z Produkcja gotowej paszy dla zwierząt gospodarskich
  • 10.92.Z Produkcja gotowej karmy dla zwierząt domowych

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.10.Z Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
  • 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
  • 55.30.Z Pola kempingowe (włączając pola dla pojazdów kempingowych) i pola namiotowe
  • 55.90.Z Pozostałe zakwaterowanie
  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne

Informacja i komunikacja

  • 59.11.Z Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych
  • 59.12.Z Działalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.21.Z Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego
  • 77.29.Z Wypożyczanie i dzierżawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego

Edukacja

  • 85.51.Z Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych
  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 93.11.Z Działalność obiektów sportowych
  • 93.13.Z Działalność obiektów służących poprawie kondycji fizycznej
  • 93.21.Z Działalność wesołych miasteczek i parków rozrywki
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca PABIAN - Ryszard Pabian - oferty archiwalne

  • Kucharz, pomocnik kucharza

    • Wasilków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      przygotowywanie dań, surówek, zup, dbanie o porządek w kuchni
      Miejsce wykonywania pracy: Białystok lub Wasilków

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Białystok

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

Pracodawcy w Białymstoku