Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - JUSTYNA SAWICKA USŁUGI DEKORACYJNE

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w zawodzie lub umiejętnościami na stanowisku Krawiec/Krawcowa.

Oferty pracy Justyna Sawicka Usługi Dekoracyjne

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Krawcowa/Krawiec
Zawód: krawiec   |  Rodzaj: praca dodatkowa
Białystok
Szczegóły
Zakres obowiązków
  • Szycie ubranek dziecięcych oraz damskich z gotowych wykrojów łącznie z dodatkami np. guziki obciągane, napki, zamki itp.
Wymagania
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn szwalniczych,
  • Praca na własnym sprzęcie
  • Mile widziane doświadczenie w szyciu odzieży.

Adres

TADEUSZA - BOYA ŻELEŃSKIEGO 11
15-198 Białystok
województwo podlaskie
powiat Białystok
gmina Białystok

Adres do doręczeń

Dodatkowe informacje

NIP: 6443255920
REGON: 384202364

Profil działalności:

  • 16.29.Z - Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania
  • 47.91.Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub Internet
  • 74.10.Z - Działalność w zakresie specjalistycznego projektowania
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 22-08-2019
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Białystok