Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE RYSSTAL Łukasz Ciesielski praca

Białe Błota
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE RYSSTAL Łukasz Ciesielski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE RYSSTAL Łukasz Ciesielski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE RYSSTAL Łukasz Ciesielski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE RYSSTAL Łukasz Ciesielski - oferty archiwalne

  • Osoba sprzątająca (nr 2763)

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE RYSSTAL Łukasz Ciesielski
    • Białe Błota
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      - odkurzanie, zamiatanie
      - mycie i przecieranie luster, okien, ścian
      - czyszczenie i sprzątanie pomieszczeń sanitarnych i socjalnych
      - opróżnianie koszy, wkładanie worków
      - czyszczenie blatów i wnętrz szafek
      - uzupełnianie środków tj. papier toaletowy, mydło w płynie
      - przemycie lodówki, mikrofali

      30 zł netto / h ( 3 razy w tyg. po 2h)

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: dokładność, sumienne podejście do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 30 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 30 zł netto / h

Pracodawcy w Białych Błotach