Centrum Integracji Społecznej

Posadzkarstwo, tapetowanie i oblicowywanie ścian
Centrum Integracji Społecznej najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Opiekun Biała Podlaska
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Centrum Integracji Społecznej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Integracji Społecznej

Praca Centrum Integracji Społecznej - oferty archiwalne

  • Opiekun osoby starszej

    • Biała Podlaska
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      opieka nad osobami starszymi w miejscu ich zamieszkania, czynności pielęgnacyjne, porządkowanie, dokonywanie zakupów, pomoc w załatwianiu spraw urzędowych i przy organizowaniu wizyt u lekarza, dojazd do domu osób podopiecznych, godziny pracy do ustalenia z pracodawcą

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: kurs dla opiekunów osób starszych, mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 760 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Białej Podlaskiej