Marczewska Łucja, PHU - Usługi Transportowe

Pozostały transport lądowy pasażerski, gdzie indziej niesklasyfikowany
Marczewska Łucja, PHU - Usługi Transportowe najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Marczewska Łucja, PHU - Usługi Transportowe

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marczewska Łucja, PHU - Usługi Transportowe

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca dalekobieżny C+E

    Spedition Bork GmbH & Co. KG
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca kat. C+E

    Rutom Cargo GmbH&CoKG
    • Niemcy
    Polecana
    Dodana
  • Specjalista ds. Importu z j. włoskim

    SMART-HR
    • Lublin
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • 15 000-25 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Praca Marczewska Łucja, PHU - Usługi Transportowe - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. d, d1

    • Biała Podlaska
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie pojazdów pow. 9 osób, dbanie o samochód i OC pojazdu (trasy krajowe)

      (praca w godzinach 5:00-7:00, 12:00-15:00, 20:00-23:00)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, podstawowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D1, Prawo jazdy kat. D
      • Inne wymagania: pozwolenie na przewóz osób, mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

      prowadzenie busa pow. 9 osób

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. D, Prawo jazdy kat. D1
      • Inne wymagania: uprawnienia do przewozu osób

      Oferujemy

Pracodawcy w Białej Podlaskiej