Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W BIAŁEJ PODLASKIEJ praca

Biała Podlaska
Opieka dzienna nad dziećmi
ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W BIAŁEJ PODLASKIEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W BIAŁEJ PODLASKIEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W BIAŁEJ PODLASKIEJ

ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W BIAŁEJ PODLASKIEJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W BIAŁEJ PODLASKIEJ - oferty archiwalne

  • Młodszy opiekun

    ZESPÓŁ ŻŁOBKÓW MIEJSKICH W BIAŁEJ PODLASKIEJ
    • Biała Podlaska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      planowanie pracy opiekuńczej, pielęgnacyjnej i wychowawczej w zależności od wieku dziecka, opracowywanie i realizacja programu edukacyjnego, prowadzenie zabaw i zajęć stymulujących rozwój dziecka z uwzględnieniem rozwoju psychomotorycznego i indywidulanych potrzeb, kształtowanie aktywności i samodzielności dziecka oraz pożądanych przyzwyczajeń i nawyków, zaspokajanie potrzeb biologicznych i psychospołecznych, wykonywanie codziennych czynności związanych z opieką nad dziećmi z zakresu: karmienia, przewijania, mycia, układania do snu; obserwowanie stanu zdrowia dziecka, udzielanie dziecku pierwszej pomocy przedmedycznej, współpraca z rodzicami lub prawnymi opiekunami, prowadzenie dokumentacji zajęć

      (godziny pracy 6.30-14.30, 7.30-15.30, 8.30-16.30)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: kierunek/specjalność wykształcenia: nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, pedagog opiekuńczo-wychowawczy, pedagog społeczno-wychowawczy, pedagog wczesnej edukacji, terapeuta pedagogiczny, pielęgniarka/położna, opiekunka dziecięca, mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • 2 900 zł / mies.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, średnie ogólnokształcące, brak, średnie zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN

Pracodawcy w Białej Podlaskiej