Wiedeńczyk Jacek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WIMAX

Sprzedaż hurtowa skór
Wiedeńczyk Jacek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WIMAX najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Wiedeńczyk Jacek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WIMAX

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wiedeńczyk Jacek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WIMAX

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - Wiedeńczyk Jacek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WIMAX

Pełna nazwa
Wiedeńczyk Jacek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "WIMAX"
Adres rejestrowy
ul. Metalowa 15 21-500 Biała Podlaska
NIP
7962337284
REGON
030939030
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
01.02.2004
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.24.Z Sprzedaż hurtowa skór

Transport i gospodarka magazynowa

  • 49.31.Z Transport lądowy pasażerski, miejski i podmiejski

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
  • 68.31.Z Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.11.Z Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i furgonetek
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca Wiedeńczyk Jacek Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WIMAX - oferty archiwalne

  • Kierownik zakładu / kierownik zmiany

    • Biała Podlaska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      nadzorowanie prac personelu, zarządzanie zespołem, zarządzanie zakładem i produkcją, tworzenie planów produkcyjnych, weryfikowanie poziomu realizacji założonego planu, opracowywanie i zarządzanie grafikiem pracy, doskonalenie procesów produkcyjnych, analiza produktywności, motywowanie pracowników, zachęcanie do rozwoju kompetencji twardych i miękkich

      (godziny pracy 7-15)

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, menadżerskie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Białej Podlaskiej