Czy to Twoja firma?

USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH CO I WK JÓZEF SKURSKI praca

Biała Podlaska
Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych
USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH CO I WK JÓZEF SKURSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika serwis / montaż

Oferty pracy USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH CO I WK JÓZEF SKURSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH CO I WK JÓZEF SKURSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • KIEROWNIK BUDOWY - Niemcy

    BESTA PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SP. Z O.O.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierownik Robót Elektrycznych

    ACE INSTAL Sp. z o.o.
    • Płock
    • 16 000-20 000 zł / mies.
    Dodana
  • Inżynier Robót Elektrycznych

    • Płock
    • 10 000-14 000 zł / mies.
    Dodana

USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH CO I WK JÓZEF SKURSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH CO I WK JÓZEF SKURSKI - oferty archiwalne

  • Operator koparko-ładowarki

    USŁUGOWY ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH CO I WK JÓZEF SKURSKI
    • Biała Podlaska
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie wykopów koparko-ładowarką

      (godziny pracy 8-16)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa koparki jednonaczyniowej o pojemności łyżki pow. 0,8
      • Inne wymagania: uprawnienia operatora koparko-ładowarki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Białej Podlaskiej