Czy to Twoja firma?

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bestwinie praca

Bestwina
sprzedaż detaliczna
Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bestwinie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy księgowość / ekonomia

Oferty pracy Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bestwinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bestwinie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bestwinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bestwinie - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca-cd

    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bestwinie
    • Bestwina
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, przyjmowanie i zamawianie towarów, prace porządkowe. Praca w systemie dwuzmianowym, w godzinach 8:00-16:00/ 9:00-17:00, wg grafiku, od poniedziałku do soboty. Umowa na okres próbny, z możliwością przedłużenia.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe, obsługa kasy fiskalnej, obsługa komputera, praca w zespole, radzenie sobie w sytuacjach stresowych, punktualność, kreatywność. Wymagane 2 lata doświadczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Księgowa 1/2 etatu

    • Bestwina
    • część etatu

      Weryfikacja dokumentów księgowych , archiwizacja, sporządzanie rejestrów i sprawozdań GUS.

      Umowa o pracę na okres próbny, od pn. do pt. w godz.: 8.00-12.00 w ramach 1/2 etatu

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie średnie ekonomiczne, 3-letnie doświadczenie w zawodzie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 500 PLN

Pracodawcy w Bestwinie