PPH-U Sp.c. H.Kowalski, J.Kowalska

USŁUGI GASTRONOMICZNE
PPH-U Sp.c. H.Kowalski, J.Kowalska najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy PPH-U Sp.c. H.Kowalski, J.Kowalska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPH-U Sp.c. H.Kowalski, J.Kowalska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - PPH-U Sp.c. H.Kowalski, J.Kowalska

Pełna nazwa
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPÓŁKA CYWILNA HENRYK KOWALSKI,JANINA KOWALSKA
Adres rejestrowy
ul. Sienkiewicza 25 97-400 Bełchatów
NIP
7692149933
REGON
10051659700000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca PPH-U Sp.c. H.Kowalski, J.Kowalska - oferty archiwalne

  • Pomoc kucharza

    • Bełchatów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Pomoc kucharzowi przy obsłudze cateringu.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do piątku w godz. 6:00 - 14:00 (40 godzin tygodniowo).
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc kucharza - 1/2 etatu

    • Bełchatów
    • część etatu
    • 1 500 zł / mies.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 11:00 (20 godzin tygodniowo).

Pracodawcy w Bełchatowie