Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - KAJUS-USŁUGI OGRODNICZE I AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ BARBARA SWĘDRAK

Usługi ogrodnicze, agencja pracy tymczasowej.

Oferty pracy KAJUS-USŁUGI OGRODNICZE I AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ BARBARA SWĘDRAK

SORTOWACZ ODPADÓW

Zawód: pracownik fizyczny Rodzaj: umowa o pracę
KAJUS-USŁUGI OGRODNICZE I AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ BARBARA SWĘDRAK
Segregacja odpadów przy stole sortowniczym.
od 2600 zł
UoP brutto/mies.
Bełchatów
17-11-2020
od 2600 zł

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI

Zawód: operator koparki Rodzaj: umowa o pracę
Praca koparko-ładowarką
od 3200 zł
Bełchatów
17-11-2020
od 3200 zł

Archiwalne ogłoszenia

BELOWACZ ODPADÓW
Zawód: operator   |  Rodzaj: umowa o pracę
Bełchatów
Szczegóły
Zakres obowiązków
Belowanie odpadów
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
Zawód: pracownik fizyczny   |  Rodzaj: umowa o pracę
Bełchatów
Szczegóły
Segregacja odpadów na stole sortowniczym w EKO-REGION Bełchatów
Wymagania
NIE
GOSPODARZ DOMU
Zawód: pomoc kuchenna   |  Rodzaj: umowa o pracę
Bełchatów
Szczegóły
Sprzątanie bloków.
Wymagania
NIE

Adres

ul. Podmiejska 7
97-400 Bełchatów
województwo łódzkie
powiat bełchatowski
gmina Bełchatów

Dodatkowe informacje

NIP: 7691502793
REGON: 590486557

Profil działalności:

  • 38.11.Z - Zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne
  • 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 46.90.Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
  • 47.76.Z - Sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.89.Z - Sprzedaż detaliczna pozostałych wyrobów prowadzona na straganach i targowiskach
  • 47.99.Z - Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona poza siecią sklepową, straganami i targowiskami
  • 49.41.Z - Transport drogowy towarów
  • 71.11.Z - Działalność w zakresie architektury
  • 78.20.Z - Działalność agencji pracy tymczasowej
  • 78.30.Z - Pozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników
  • 81.29.Z - Pozostałe sprzątanie
  • 81.30.Z - Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni

Uprawnienia:

  • od 2004-03-01 do Rejestr podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia Wpis Marszałka Woj.Łódzkiego (wprowadzone przez Rejestr agencji zatrudnienia )
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-01-1997
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Bełchatów