MARIUSZ BRYK FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA BUDMAR

Usługi remontowo-budowlane.
MARIUSZ BRYK FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA BUDMAR najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Malarz Bełchatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy MARIUSZ BRYK FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA BUDMAR

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARIUSZ BRYK FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA BUDMAR

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MARIUSZ BRYK FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA BUDMAR - oferty archiwalne

  • Malarz

    • Bełchatów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sufity podwieszane, gipsowanie, malowanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 7:00-15:00 (40 godzin tygodniowo). Miejsce wykonywania pracy: Bełchatów. Pracodawc
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Bełchatowie