Czy to Twoja firma?

RESTAURACJA JAN H.J.N. PAWEŁOSZEK sp. j. praca

Bełchatów

Witaj w świecie smaków i doznań, które oferuje Restauracja Jan H.J.N. Pawełoszek. Od 2001 roku jesteśmy kulinarnym sercem Bełchatowa, gdzie przy ulicy Lipowej 77 tworzymy niezapomniane doświadczenia dla naszych Gości. Nasza pasja to nie tylko sztuka gotowania, ale także dzielenie się nią z innymi – zarówno mieszkańcami naszego miasta, jak i przyjezdnymi, którzy szukają wyjątkowych smaków i autentycznej gościnności.

Nasza oferta to bogaty wachlarz usług gastronomicznych. Specjalizujemy się w tradycyjnej kuchni, która zachwyca swoją prostotą i głębią smaku. W naszej restauracji każdy posiłek to uczta dla zmysłów, przygotowywana z najwyższą starannością i zawsze z najlepszych składników. Rozumiemy też potrzeby naszych klientów poza murami restauracji, dlatego z sukcesem prowadzimy usługi cateringowe, dostarczając nasze kulinarne dzieła bezpośrednio do domów, biur czy na specjalne okazje.

Rozszerzając naszą działalność, wprowadziliśmy również usługi hotelowe. Gościnność to dla nas nie tylko słowo – to filozofia, którą wcielamy w życie każdego dnia, dbając o komfort i zadowolenie naszych Gości. Ponadto, nasze zaangażowanie w lokalną społeczność objawia się poprzez organizację targów, wystaw i kongresów, co pozwala na łączenie ludzi i idei pod jednym dachem.

Jesteśmy dumni z naszej lokalnej obecności i z tego, że możemy dzielić się z Wami tym, co najlepsze. Nasze sklepy detaliczne oferują szeroki asortyment świeżych produktów – od owoców i warzyw, przez mięso i wędliny, aż po ryby i owoce morza. Każdy produkt wybieramy z myślą o najwyższej jakości i świeżości, abyście mogli cieszyć się doskonałym smakiem w zaciszu własnego domu.

RESTAURACJA JAN H.J.N. PAWEŁOSZEK to miejsce, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a każdy Gość jest traktowany jak członek rodziny. Zapraszamy do doświadczenia naszej gościnności i odkrycia smaków, które na długo pozostaną w Waszej pamięci.

RESTAURACJA JAN H.J.N. PAWEŁOSZEK SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy RESTAURACJA JAN H.J.N. PAWEŁOSZEK SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RESTAURACJA JAN H.J.N. PAWEŁOSZEK SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RESTAURACJA JAN H.J.N. PAWEŁOSZEK SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

RESTAURACJA JAN H.J.N. PAWEŁOSZEK SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca RESTAURACJA JAN H.J.N. PAWEŁOSZEK SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    RESTAURACJA JAN H.J.N. PAWEŁOSZEK SPÓŁKA JAWNA
    • Bełchatów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w przygotowywaniu posiłków.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: mile widziana osoba do przyuczenia w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach 6:00-22:00 - 40 godzin tygodniowo. Przez 1 miesiąc um
  • Sprzątaczka

    • Bełchatów

      Sprzątanie restauracji, pokoi hotelowych.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Chęć wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

      Oferujemy

  • Kelner

    • Bełchatów
    • 2 800 zł / mies.

      Obsługa klienta w restauracji, obsługa imprez okolicznościowych, sporządzanie drinków, przyjmowanie zamówień.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Bełchatowie