Czy to Twoja firma?

Fabryka Przewodów Energetycznych Spółka Akcyjna praca

Będzin
Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn
Fabryka Przewodów Energetycznych Spółka Akcyjna najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Będzin
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Fabryka Przewodów Energetycznych Spółka Akcyjna

Praca alert - powiadomienia

Praca Fabryka Przewodów Energetycznych Spółka Akcyjna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Fabryka Przewodów Energetycznych Spółka Akcyjna - oferty archiwalne

  • Skręcacz

    Fabryka Przewodów Energetycznych Spółka Akcyjna
    • Będzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Fabryka Przewodów Energetycznych S.A. z siedzibą w Będzinie przy ul. Sieleckiej 1 poszukuje kandydatów na stanowisko: pracownik produkcji ciągacz/skręcacz.

      Twój zakres obowiązków:
      obsługa maszyn i urządzeń do obróbki metali (ciągarki, skręcarki, izolarki, przewijarki, prostowarki, itp.), konfekcjonowanie i pakowanie wyrobów gotowych, sporządzanie niezbędnej dokumentacji, dbałość o przestrzeganie norm produkcyjnych oraz należytą jakość produktu.

      Pracodawca oferuje
      - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
      - system premiowy,
      - system świadczeń socjalnych,
      - możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego
      - dofinansowanie do pakietu prywatnej opieki medycznej, dofinansowanie do pakietu sportowego,
      - możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
      - dobrą atmosferę w pracy.

      Umowa na okres próbny 3 miesiące, docelowo umowa na czas nieokreślony.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów zasadnicze zawodowe . Umiejętność posługiwania się narzędzami pomiarowymi (suwmiarka, śruba mikrometryczna). Uprwanienia: obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia. Komunikatywna znajomość języka polskiego. Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych podnośnikowych mile widziane. Doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Będzinie