Czy to Twoja firma?

PPHU WANDA sc Wanda Paradowska, Julian Paradowski praca

Będzin

W sercu Będzina, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, znajduje się nasza firma – miejsce, w którym pasja do rzemiosła stolarskiego i tapicerskiego przekłada się na wyjątkową jakość mebli, które tworzymy i odnawiamy z dbałością o każdy detal. Jesteśmy dumni, że możemy kontynuować rzemieślnicze tradycje, łącząc je z nowoczesnymi trendami w designie.

Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy cenią sobie nie tylko funkcjonalność, ale i niepowtarzalny styl. Specjalizujemy się w tworzeniu nowych mebli tapicerowanych, które są synonimem komfortu i elegancji. Jednocześnie, z wielką starannością przywracamy blask meblom używanym, oddając im drugie życie. Nasze usługi renowacyjne obejmują tapicerowanie narożników oraz odnawianie foteli i krzeseł w stylu ART DECO, które zachwycają swoją unikalną estetyką.

Rozumiemy, że meble to nie tylko przedmioty użytkowe, ale część historii każdego domu, dlatego podchodzimy do każdego projektu z indywidualnym zaangażowaniem, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza praca to połączenie rzemiosła, sztuki i designu, które razem tworzą harmonijną całość.

Chociaż nie możemy podzielić się z Państwem pełną historią naszej firmy ani szczegółami dotyczącymi naszych wartości i misji, to zapewniamy, że każdy mebel wychodzący spod naszych rąk jest świadectwem naszego zaangażowania w wysoką jakość i zadowolenie klienta.

Zapraszamy do współpracy i doświadczenia unikalnego połączenia tradycji z nowoczesnością, które oferuje P.P.H.U. Wanda S.C. Julian Paradowski Wanda Paradowska. Razem stwórzmy coś wyjątkowego – meble, które będą cieszyć oko i służyć przez lata.

PPHU WANDA sc Wanda Paradowska, Julian Paradowski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy PPHU WANDA sc Wanda Paradowska, Julian Paradowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PPHU WANDA sc Wanda Paradowska, Julian Paradowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PPHU WANDA sc Wanda Paradowska, Julian Paradowski

Siedziba główna w Będzinie

PPHU WANDA sc Wanda Paradowska, Julian Paradowski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PPHU WANDA sc Wanda Paradowska, Julian Paradowski - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. b + pracownik gospodarczy

    PPHU WANDA sc Wanda Paradowska, Julian Paradowski
    • Będzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie samochodu dostawczego do 3,5t.
      Prace gospodarcze, prace przy obejściu obiektu, rozładunek, załadunek.

      I umowa na okres próbny od 1 miesiąca do 3 miesięcy, następna na czas określony do 33 miesięcy.

      Praca w godzinach od 8:00 do 16:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów dowolne. Prawo jazdy kat. B.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Będzinie