Czy to Twoja firma?

BIURO PLUS AS OFFICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Będzin
Sprzedaż hurtowa pozostałych artykułów użytku domowego
BIURO PLUS AS OFFICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy logistyka / spedycja / transport magazyn hr / kadry

Oferty pracy BIURO PLUS AS OFFICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO PLUS AS OFFICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BIURO PLUS AS OFFICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BIURO PLUS AS OFFICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. b

    BIURO PLUS AS OFFICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Będzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Dostarczanie zamówień do klienta hurtowni, rozładunek zamówień.
      Praca na terenie woj. śląskiego.
      Praca od poniedziałku do piątku na jedną zmianę w godzinach od 7:30 do 15:30.

      I umowa na okres próbny 3 miesiące.
      II umowa na czas określony.
      Docelowo praca na czas nieokreślony.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów średnie. Wymagane prawo jazdy kat. B. Min. roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowcy. Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca - fakturzysta

    • Będzin

      Wystawianie dokumentów sprzedaży, obsługa klienta, wykładanie towaru, dbanie o ekspozycję towaru na hali sprzedaży.
      Praca na dwie zmiany od 8:00 do 16:00 oraz od 10:00 do 18:00.

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa komputera
      • Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów średnie. Wymagana umiejętność obsługi komputera. Min. 6 miesięcy stażu pracy ogółem. Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Będzinie