Czy to Twoja firma?

BILCZYŃSKI PAWEŁ AUTO-BIL praca

Będzin
BILCZYŃSKI PAWEŁ AUTO-BIL najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy BILCZYŃSKI PAWEŁ AUTO-BIL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BILCZYŃSKI PAWEŁ AUTO-BIL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

BILCZYŃSKI PAWEŁ AUTO-BIL poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BILCZYŃSKI PAWEŁ AUTO-BIL - oferty archiwalne

  • Blacharz / lakiernik

    BILCZYŃSKI PAWEŁ AUTO-BIL
    • Będzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace blacharsko - lakiernicze tj. m. in. przygotowanie auta do lakierowania, lakierowanie,, formowanie i prostowanie karoserii.

      Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
      I umowa na okres próbny 3 miesiące.
      II umowa na czas określony 12 miesięcy z możliwością przejścia na umowę na czas nieokreślony.

      Praca na jedną zmianę w godzinach od 9:00 do 17:00.
      Sporadycznie może wystąpić praca w sobotę.

      Wynagrodzenie 3000 do 4000 zł brutto do uzgodnienia z pracodawcą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane wykształcenie związane z blacharstwem, lakiernictwem. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Może być osoba do przeuczenia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik blacharza - lakiernika

    • Będzin

      Pomoc przy wykonywaniu prac blacharsko - lakierniczych.

      Wynagrodzenie 3200 zł brutto do uzgodnienia z pracodawcą.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 3 200 PLN

Pracodawcy w Będzinie