Czy to Twoja firma?

PAMIL-MEB Spółka Jawna Kamil Pacut Konrad Milka praca

Barwałd Górny
PAMIL-MEB Spółka Jawna Kamil Pacut Konrad Milka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy PAMIL-MEB Spółka Jawna Kamil Pacut Konrad Milka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAMIL-MEB Spółka Jawna Kamil Pacut Konrad Milka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PAMIL-MEB Spółka Jawna Kamil Pacut Konrad Milka poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PAMIL-MEB Spółka Jawna Kamil Pacut Konrad Milka - oferty archiwalne

  • Stolarz

    PAMIL-MEB Spółka Jawna Kamil Pacut Konrad Milka
    • Barwałd Górny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Produkcja ram tapicerskich. Praca na jedną zmianę, godziny pracy do ustalenia. Kontakt z pracodawcą osobisty: Barwałd Górny 371, telefoniczny: 609 175 833.

      Wymagania

      • Uprawnienia: umiejętność obsługi maszyn stolarskich
      • Inne wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, umiejętność obsługi maszyn stolarskich: piła formatowa, piła taśmowa, frezarka, samodzielny stolarz

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną