Czy to Twoja firma?

Czarny Leszek Firma FRYZA praca

Barwałd Górny
Czarny Leszek Firma FRYZA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Czarny Leszek Firma FRYZA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Czarny Leszek Firma FRYZA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Czarny Leszek Firma FRYZA - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny w tartaku

    Czarny Leszek Firma FRYZA
    • Barwałd Górny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Układanie desek na tartaku. Umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia. Praca jednozmianowa w godz. 7:00-15:00, na pełny etat. Kontakt z pracodawcą telefoniczny: 33 876 45 34.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe, punktualność, dyspozycyjność, możliwość dźwigania, chęć do pracy w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną