Czy to Twoja firma?

Dom Pomocy Społecznej w Barczewie praca

Barczewo
Dom Pomocy Społecznej w Barczewie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej w Barczewie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej w Barczewie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dom Pomocy Społecznej w Barczewie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Dom Pomocy Społecznej w Barczewie - oferty archiwalne

  • Konserwator

    Dom Pomocy Społecznej w Barczewie
    • Barczewo
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      konserwacja budynku i stanu technicznego pomieszczeń, bieżące naprawy, utrzymanie terenu wokół budynku

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekun

    • Barczewo
    • umowa o pracę

      sprawowanie bezpośredniej opieki nad mieszkańcem, czuwanie nad jego bezpieczeństwem, uczestniczenie w działaniach zespołu terapeutyczno-opiekuńczego, kąpiele, karmienie, pomoc w czynnościach higienicznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wymagania pracodawcy: wykształcenie średnie lub średnie kierunkowe - szkoła opiekunów medycznych; praca wsystemie II zmianowym: 07:00-19:00, 19:00-07:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN

Pracodawcy w Barczewie