LEWIATAN

LEWIATAN najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Ekspedient Banino
w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy LEWIATAN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LEWIATAN

Mapa LEWIATAN

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - LEWIATAN

Pełna nazwa
DELIKATESY STENCEL MARIA STENCEL
Adres rejestrowy
ul. Chylońska 29 81-064 Gdynia
NIP
9570293021
REGON
192150220
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
12.10.2011
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.31.Z Tynkowanie
  • 43.33.Z Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.23.Z Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.24.Z Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.25.Z Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.21.Z Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Transport i gospodarka magazynowa

  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
  • 53.10.Z Działalność pocztowa objęta obowiązkiem świadczenia usług powszechnych (operatora publicznego)

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 55.20.Z Obiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania
  • 55.90.Z Pozostałe zakwaterowanie
  • 56.21.Z Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
  • 56.29.Z Pozostała usługowa działalność gastronomiczna

Informacja i komunikacja

  • 61.90.Z Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.20.Z Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.40.Z Dzierżawa własności intelektualnej i podobnych produktów, z wyłączeniem prac chronionych prawem autorskim
  • 77.21.Z Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego

Edukacja

  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 90.04.Z Działalność obiektów kulturalnych
  • 91.01.A Działalność bibliotek
  • 92.00.Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z GRAMI LOSOWYMI I ZAKŁADAMI WZAJEMNYMI

Uprawnienia

  • 2018-10-01, 2024-06-30, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5% zawartości alkoholu oraz piwa przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, sklep spożywczo-przemysłowy w Stężycy, ul. por. Józefa Dambka 1, Urząd Gminy Stężyca
  • 2018-10-01, 2024-06-30, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 4,5% do 18 % zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, sklep spożywczo-przemysłowy w Stężycy, ul. por. Józefa Dambka 1, Urząd Gminy Stężyca
  • 2018-10-01, 2024-06-30, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 18% zawartości alkoholu przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, sklep spożywczo-przemysłowy w Stężycy, ul. por. Józefa Dambka 1, Urząd Gminy Stężyca
  • 2022-12-15, 2024-12-14, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 18% zawartości alkoholu przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, 81-064 GDYNIA UL. CHYLOŃSKA 29, Urząd Miasta Gdyni Gdynia
  • 2022-12-15, 2024-12-14, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5% zawartości alkoholu oraz piwa przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, 81-064 GDYNIA UL. CHYLOŃSKA 29, Urząd Miasta Gdyni Gdynia
  • 2022-12-15, 2024-12-14, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 4,5% do 18 % zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, 81-064 GDYNIA UL. CHYLOŃSKA 29, Urząd Miasta Gdyni Gdynia
  • 2023-01-01, 2028-06-30, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 18% zawartości alkoholu przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, Banino, ul. Pszenna 112, Urząd Gminy Żukowo Żukowo
  • 2023-01-01, 2028-06-30, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5% zawartości alkoholu oraz piwa przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, Banino, ul. Pszenna 112, Urząd Gminy Żukowo Żukowo
  • 2023-01-01, 2028-06-30, Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 4,5% do 18 % zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży, Banino, ul. Pszenna 112, Urząd Gminy Żukowo Żukowo
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca LEWIATAN - oferty archiwalne

  • KASJER-SPRZEDAWCA

    LEWIATAN
    • Banino
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 300 zł / mies.

    • Zakres obowiązków

      • profesjonalna obsługa klienta,
      • obsługa kasy fiskalnej,
      • dbałość o stanowisko pracy,
      • przyjęcie dostaw,
      • ekspozycja towarów zgodnie ze standardami firmy.

      Wymagania

      Jeżeli:

      • masz wykształcenie min. zawodowe (handlowe - mile widziane),
      • lubisz pracować z ludźmi.

      Oferujemy

      Polubisz swoją pracę w Lewiatanie, ponieważ gwarantujemy Ci:

      • umowę o pracę,

      • korzystne wynagrodzenie,

      • godziny pracy zgodnie z ustalonym grafikiem,

      • możliwość rozwoju,

      • wsparcie przyjaznego zespołu.

Pracodawcy w Baninie