Gasthaus Reif

Czy to Twoja firma?

Gasthaus Reif praca

Witajcie w Hotelu Gasthof Reif, naszym rodzinnej oazie gościnności, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością w sercu malowniczej Königstein in der Oberpfalz. Jesteśmy dumni, że od wielu pokoleń jesteśmy miejscem, do którego nasi goście wracają, aby doświadczyć niezrównanej atmosfery i cieszyć się chwilą spokoju.

Nasza historia jest naszym fundamentem, a każdy krok, który podejmujemy, jest świadectwem zaangażowania w zachowanie dziedzictwa naszej rodziny. W Hotelu Gasthof Reif zawsze stawiamy na jakość i innowacyjność, co widać w każdym detalu – od wyjątkowo przygotowanych potraw, z mięsem pochodzącym z naszego chowu, po szeroki wachlarz usług spa i wellness, które oferujemy naszym gościom.

Rozumiemy, że prawdziwy wypoczynek wymaga więcej niż tylko komfortowego łóżka. Dlatego nasze pokoje – czy to Dwuosobowe, Jednoosobowe, czy Apartamenty – są zaprojektowane z myślą o pełnym relaksie i odnowie biologicznej. A nasze atrakcje, takie jak centrum fitness, sauna, masaże, czy liczne możliwości aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, są idealnym uzupełnieniem pobytu w naszym hotelu.

Jesteśmy przekonani, że nasza spokojna lokalizacja i bogata oferta usług spa i wellness stanowią naszą przewagę konkurencyjną. W Hotelu Gasthof Reif każdy znajdzie coś dla siebie – od miłośników sportów, przez amatorów relaksu, po smakoszy, którzy docenią świeżość i jakość naszych potraw.

Dbamy o to, aby nasi goście czuli się jak w domu, dlatego zapewniamy bezpłatny dostęp do terminala internetowego i Wi-Fi oraz parking bezpośrednio przy hotelu. Wszystko to, aby Wasz pobyt był jak najbardziej komfortowy i bezproblemowy.

Zapraszamy do Hotelu Gasthof Reif, gdzie każdy dzień jest nowym rozdziałem w historii gościnności, a każdy gość jest częścią naszej rodzinnej opowieści. Do zobaczenia w Königstein in der Oberpfalz!

Gasthaus Reif najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kucharz, Szef kuchni
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Gasthaus Reif

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gasthaus Reif

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gasthaus Reif

Siedziba główna

Praca Gasthaus Reif - oferty archiwalne

  • Kucharz/pomoc kuchenna

    • Austria
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukuje kucharza lub pomoc kuchenna miłe widziane doświadczenie , 5 dni w tygodniu , z wyżywieniem i zakwaterowaniem , na początek 1200 netto , niekonieczna znajomość języka

      Zakres obowiązków

      • przygotowywanie i krojenie warzyw , mięs, przystawek i deserów

      Wymagania

      • Doświadczenie w gastronomi,
      • uprzejmość ,
      • wyrozumiałość i wytrzymałość

      Oferujemy

      • Zakwaterowanie,
      • wyżywienie,
      • prace w młodym teamie,
      • możliwość podwyżek.