Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO-USŁUGOWE EXPORT-IMPORT EDMUND CHODORSKI

Oferty pracy Export - Import PPHU Edmund Chodorski Augustów

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

SPRZEDAWCA
Zawód: sprzedawca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Augustów
Szczegóły
Zakres obowiązków
praca w sklepie spożywczo - przemysłowym
Wymagania
Wykształcenia:
średnie ogólnokształcące, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
SPRZEDAWCA
Augustów
Szczegóły
Wymagania
NIE
SPRZEDAWCA
Augustów
Szczegóły
sprzedaż
Wymagania
średnie zawodowe, handlowe
NIE

Adres

ul. 29 Listopada 4B
16-300 Augustów
województwo podlaskie
powiat augustowski
gmina Augustów

Dodatkowe informacje

NIP: 8461044229
REGON: 790366798

Profil działalności:

  • 10.20.Z - Przetwarzanie i konserwowanie ryb, skorupiaków i mięczaków
  • 10.31.Z - Przetwarzanie i konserwowanie ziemniaków
  • 10.73.Z - Produkcja makaronów, klusek, kuskusu i podobnych wyrobów mącznych
  • 46.22.Z - Sprzedaż hurtowa kwiatów i roślin
  • 46.21.Z - Sprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt
  • 47.23.Z - Sprzedaż detaliczna ryb, skorupiaków i mięczaków prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 46.31.Z - Sprzedaż hurtowa owoców i warzyw
  • 47.24.Z - Sprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.25.Z - Sprzedaż detaliczna napojów alkoholowych i bezalkoholowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.11.Z - Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
  • 47.21.Z - Sprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.22.Z - Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów z mięsa prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.26.Z - Sprzedaż detaliczna wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.51.Z - Sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.52.Z - Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.62.Z - Sprzedaż detaliczna gazet i artykułów piśmiennych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 47.75.Z - Sprzedaż detaliczna kosmetyków i artykułów toaletowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
  • 49.41.Z - Transport drogowy towarów
  • 55.10.Z - Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
  • 56.10.A - Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.21.Z - Przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)
  • 56.30.Z - Przygotowywanie i podawanie napojów
  • 68.20.Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi

Uprawnienia:

  • od 2017-05-01 do 2023-04-30 Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych do 4,5% zawartości alkoholu oraz piwa przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży Sklep Spożywczo-Przemysłowy "FREGATA", 16-300 Augustów ul. 29 Listopada 4B (wprowadzone przez Urząd Miejski Augustów)
  • od 2017-05-01 do 2023-04-30 Zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych powyżej 4,5% do 18 % zawartości alkoholu (z wyjątkiem piwa) przeznaczonych do spożycia poza miejscem sprzedaży Sklep Spożywczo-Przemysłowy "FREGATA", 16-300 Augustów ul. 29 Listopada 4B (wprowadzone przez Urząd Miejski Augustów)
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 01-07-1998
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Augustów