Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - "SPOŁEM" AUGUSTOWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW

Oferty pracy Społem Augustowska Spółdzielnia Spożywców

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

SPRZEDAWCA
Zawód: sprzedawca   |  Rodzaj: umowa o pracę
Augustów
Szczegóły
Zakres obowiązków
Samodzielna praca na stanowisku sprzedawca. Obsługa stoiska mięsnego. Sprzedaż bezpośrednia. Obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Właściwa organizacja pracy, prawidłowa gospodarka towarami, obsługa urządzeń znajdujących się w lokalu sklepowym. Prace porządkowe.
Wymagania
Wykształcenia:
zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia:
Książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
sprzedawca w branży spożywczej
Kasa fiskalna z elementami sprzedaży
doświadczenie w zawodzie
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
BUFETOWA W BARZE
Zawód: pomoc kuchenna   |  Rodzaj: umowa o pracę
Augustów
Szczegóły
- Wydawanie i sprzedaż posiłków, towarów handlowych i napojów
Wymagania
NIE

Adres

ul. Mostowa 3
16-300 Augustów
województwo podlaskie
powiat augustowski
gmina Augustów

Dodatkowe informacje

NIP: 8460002275
REGON: 001078659
KRS: 0000026246

Dyrektor generalny

Bogusław Czesław Samel

Pracodawcy z miasta Augustów