Czy to Twoja firma?

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie praca

Andrychów
Działalność szpitali
Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie hr / kadry

Oferty pracy Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw kadr i wynagrodzeń

    Wojewódzki Szpital Psychiatryczny w Andrychowie
    • Andrychów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Administrowanie dokumentacją kadrową, sporzadzanie listy płac oraz naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie czasu pracy, urlopów, absencji, sporzadzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, GUS, sporządzanie raportów i analiz z zakresu rozliczeń pracowniczych, przygotowywanie zaświadczeń z zakresu kadr i płac dla pracowników, nadzór nad badaniami okresowymi.
      Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, jedna zmiana,pełny etat, godziny pracy 7:00-14.35.
      Kontakt osobisty, telefoniczny: 338757572.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: ADMINISTRACJA
      • Inne wymagania: Wykształcenie MIN. ŚREDNIE W KIERUNKU ADMINISTRACJI, wymagane doświadczenie min. 6 m-cy na podobnym stanowisku, mile widziana znajomość języków obcych, łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, otwartość, komunikatywność i umiejetnośc pracy w zespole, zaangażowanie i chęć rozwoju.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 do 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista ds. administracyjno - technicznych

    • Andrychów

      W porozumieniu z Kierownikiem działu udział w opracowywaniu projektów planów gospodarczych w zakresie: usług zaopatrzenia, remontów, inwestycji, dostaw i innych planów dotyczących działalności Szpitala. Bieżąca weryfikacja realizacji zamówień publicznych co do ich zgodności z podpisanymi umowami,, terminami, limitami itp. Inicjowanie działań mających na celu minimalizowanie kosztów związanych z działalnością Szpitala, prowadzenie archiwum zakładowego szpitala zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa . obsługa magazynu Szpitala i prowadzenie gospodarki magazynowej, prace wspomagające dział odpowiedzialny za realizacji zamówień publicznych.
      Kontakt z pracodawcą osobisty, poprzedzony kontaktem telefonicznym 3 3875 75 72 lub CV na adres email: kadry@szpital.info.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, administracyjne
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie, mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziana znajomość języków obcych, łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, otwartość, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

      Oferujemy

  • Specjalista psychoterapii uzależnień

    • Andrychów
    • umowa na zastępstwo
    • 3 200 zł / mies.

      Leczenie uzależnień.Praca na dwie zmiany w godzinach 7:00-14:35, 14:35-21:45.Umowa o pracę na zastępstwo od 01.06.2021r.Wynagrodzenie od 3200,00 (wynagrodzenie zasadnicze+premia +dodatek stażowy.Kontakt z pracodawcą : telefoniczny: 33875 75 52, CV przesłać na adres e.-mail: szpital@szpital.info.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: psychologia/pedagogika
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, kierunek/specjalność psychologia, pedagogika. Uprawnienia specjalisty psychoterapii bądź wtrakcie procesu certyfikacji, dobra organizacja pracy, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole ,zaangażowanie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN

Pracodawcy w Andrychowie