Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - ANDORIA Sp. z o.o.

produkcja akcesoriów do pojazdów samochodowych

Oferty pracy ANDORIA Sp. z o.o.

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy.

Archiwalne ogłoszenia

SZLIFIERZ METALI
Szlifierz   |  umowa o pracę
Andrychów
Szczegóły
Zakres obowiązków
Szlifowanie odlewów żeliwnych. Ciężka praca fizyczna szlifierkami ręcznymi i stołowymi oraz ręcznymi młotkami pneumatycznymi. Dźwiganie pow. 25 kg.
Praca dwuzmianowa w godz. 6:00-14:00-22.00. Umowa o pracę na czas określony 3 lata z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
Kontakt z pracodawcą osobisty po uprzednim przesłaniu CV na email: .
Wymagania
  • Wykształcenie: podstawowe, brak
  • Uprawnienia: umiejętności manualne
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe, wymagane umiejętności manualne, bardzo dobry stan zdrowia, możliwość dżwigania pow. 25 kg.
OPERATOR OBRABIAREK CNC
Tokarz   |  umowa o pracę
Andrychów
Szczegóły
Obsługa centr obróbczych (frezarki, tokarki), praktyczne doświadczenie w obróbce skrawaniem, obsługa urządzeń pomiarowo – kontrolnych, dbałość o terminową realizacje zobowiązań produkcyjnych, powierzone stanowisko oraz wyposażenie. Umowa o pracę na czas nieokreślony w systemie trzyzmianowym. Kontakt z pracodawcą: CV na e-mail:
Wymagania
  • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
  • Uprawnienia: obsługa obrabiarki sterowanej numerycznie , czytania rysunku technicznego
  • Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe, wymagana umiejętność czytania rysunku technicznego oraz obsługi obrabiarek sterowanych numerycznie, znajomość narzędzi pomiarowych i umiejętność posługiwania się nimi
Andrychów
Szczegóły
Szlifowanie odlewów żeliwnych. Praca dwuzmianowa w godz. 6:00-14:00, 14:00-22.00. Umowa o pracę na czas określony 3 lata z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony. Kontakt z pracodawcą: CV na email:
Wymagania
  • Inne wymagania: wykształcenie min. podstawowe, wymagane umiejętności manualne
ANDORIA Sp. z o.o.
34-120 Andrychów
Krakowska 140

Pracodawcy z miasta Andrychów