Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - F-ELEKTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

F-Elektro

Jesteśmy jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm przemysłu elektroinstalacyjnego w Polsce. Zajmujemy się dystrybucją produktów elektroinstalacyjnych największych producentów Europy Zachodniej takich jak FANTON S.P.A. oraz KAISER GmbH, ponadto wspieramy polskich lokalnych producentów poprzez możliwość dotarcia z ich ofertą do szerokiego grona Klientów.

Zapleczem sieci hurtowej F-ELEKTRO SP.J. jest efektywna struktura logistyczna, składająca się z elastycznego systemu dystrybucji na terenie całego kraju. Poprzez rozwiniętą sieć lokalnych kierowników regionalnych jesteśmy w stanie sprostać największym wymaganiom naszych Klientów.

W strategii F-ELEKTRO SP.J. przyjęliśmy, że naszym zadaniem dotyczącym jakości produktów jest spełnienie potrzeb i oczekiwań Klientów. Naszym celem i ambicją jest osiągnięcie pozycji lidera jakości na polskim rynku. Kładziemy nacisk na umacnianie zaufania Klientów do firmy F-ELEKTRO SP.J. jako Firmy gwarantującej najwyższą jakość, proekologiczne własności oraz terminowość dostaw produkowanych i sprzedawanych przez nas produktów.

Oferty pracy F-Elektro

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Adres

ul. Słoneczna 9
34-120 Roczyny
województwo małopolskie
powiat wadowicki
gmina Andrychów

Dodatkowe informacje

NIP: 5512562525
REGON: 120992193
KRS: 0000806044
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 30-09-2019
Źródło: GUS

Archiwalne ogłoszenia

Przedstawiciel Handlowy
przedstawiciel handlowy
Wadowice
praca stała

Pracodawcy z miasta Andrychów