GRANPAK sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

GRANPAK sp. z o.o. praca

Andrychów

Drukarnia opakowań kartonowych

Firma rodzinna z 20-letnim doświadczeniem w produkcji opakowań z tektury litej oraz opakowań kaszerowanych.

Specjalizujemy się w druku offsetowym. Nasz zakład zlokalizowany jest w Krakowskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej.

Szukasz więcej informacji? Sprawdź:

GRANPAK sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy GRANPAK sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRANPAK sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GRANPAK sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Kęty
  3. Żywiec
  4. Andrychów
  5. Wadowice
  6. Zator
  7. Katowice
  8. Bielsko-Biała
  9. Warszawa
  10. Łódź

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca GRANPAK sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. obsługi klienta zagranicznego

    • Andrychów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z rozwojem naszej firmy, pilnie poszukujemy pracownika do działu eksportu na stanowisko:

      Specjalisty ds. obsługi klienta zagranicznego

      Jesli szukasz pracy, która będzie Cię satysfakcjonować, jesteś ambitny i oczekujesz rozwoju,

      świetnie komunikujesz sie w języku angielskim, niemieckim

      --> Skontaktuj się z nami!

      Zakres obowiązków

      - mailowa i telefoniczna obsługa klientów

      - ścisła współpraca z handlowcem w terenie

      - nadzór nad trwającymi projektami, wdrażanie i koordynowanie nowych

      - przygotowanie i wprowadzanie zamówień od klientów

      - analiza zapotrzebowania klienta

      - budowa relacji z klientami

      - dbanie o pozytywny wizerunek firmy

      - współpraca z innymi działami firmy

      Wymagania

      - biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

      - znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

      - doświadczenie w pracy z klientem

      - bardzo dobra znajomość pakietu Office

      - komunikatywność, sumienność

      Oferujemy

      - umowę o pracę na pełny etat

      - pracę od poniedziałku do piątku – weekendy są Twoje i tylko Twoje :)

      - praca w młodym i prężnym zespole

      - wsparcie opiekuna i szkolenia na start

      - komfortowe biuro i warunki pracy

      - aromatyczną kawę, która w ciężkich chwilach postawi Cię na nogi i poprawi nastrój

      - spotkania integracyjne, podczas których będziesz miał okazje lepiej poznać swoich kolegów zza biurka

Pracodawcy w Andrychowie