Czy to Twoja firma?

BRW Comfort praca

Andrychów
Produkcja pozostałych mebli
BRW Comfort najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Krawiec Andrychów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy BRW Comfort

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BRW Comfort

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BRW Comfort - oferty archiwalne

  • Szwaczka maszynowa

    BRW Comfort
    • Andrychów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Szycie zgodnie z określoną metodyką różnorodnego asortymentu (fotele, pufy, sofy, narożniki, łóżka itp.). Dbałość o jakość wykonywanych produktów. Efektywna realizacja zadań. MOZLIWOŚC PRZYUCZENIA.
      Praca na okres próbny 3 m-ce z możliwością przedłużenia, na cały etat, w systemie dwuzmianowym w godz.: 05:50-13:50, 13:50-21:50.
      Kontakt osobisty: 34-120 Andrychów, ul. Krakowska 83L po uprzednim telefonie 668236617 lub e-mailu: rekrutacja@brwsa.pl .

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, mile widziane doświadczenia w szyciu na stębnówce, mozliwość przyuczenia, zdolności manualne, umiejetnośc przyswajania wiedzy i dzielenia sie wiedzą oraz pracy zespołowej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Andrychowie