P.P.H.U. ROŹNIAKOWSCY s.c. Ryszard Roźniakowski, Krzysztof Roźniakowski

P.P.H.U. ROŹNIAKOWSCY s.c. Ryszard Roźniakowski, Krzysztof Roźniakowski najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy P.P.H.U. ROŹNIAKOWSCY s.c. Ryszard Roźniakowski, Krzysztof Roźniakowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U. ROŹNIAKOWSCY s.c. Ryszard Roźniakowski, Krzysztof Roźniakowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca P.P.H.U. ROŹNIAKOWSCY s.c. Ryszard Roźniakowski, Krzysztof Roźniakowski - oferty archiwalne

  • Piekarz

    • Aleksandrów Łódzki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa maszyn wyrabiających ciasto,skręcanie ,warzenie,przenoszenie desek z pieczywem i taśm wsadowych,przugotowywanie pieczywa do wypieku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Aleksandrowie Łódzkim