Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ALEKSANDROWIE KUJAWSK praca

Aleksandrów Kujawski
PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ALEKSANDROWIE KUJAWSK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ALEKSANDROWIE KUJAWSK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ALEKSANDROWIE KUJAWSK

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ALEKSANDROWIE KUJAWSK - oferty archiwalne

  • Księgowy ds. rachunkowości

    PRZEDSIĘBIORSTWO ENERGETYKI CIEPLNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W ALEKSANDROWIE KUJAWSK
    • Aleksandrów Kujawski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - prowadzenie operacji finansowych zgodnie obowiązującymi zasadami rachunkowości
      - księgowanie dokumentów oraz sprawdzanie poprawności rachunkowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: RACHUNKOWOŚĆ I FINANSE PRZEDSIĘBIORSTW
      • Uprawnienia: Obsługa komputera
      • Inne wymagania: Umiejętność posługiwania się sprzętem komputerowym (MS EXCEL, MS WORD) oraz urządzeniami biurowymi

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - WYNAGRODZENIE ZASADNICZE + PREMIA UZNANIOWA - 3 M-CE OKRESU PRÓBNEGO (DOCELOWO ZATRUDNIENIE NA CZA
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Aleksandrowie Kujawskim