Czy to Twoja firma?

MARTIN BRAUN SP. Z O.O. praca

Aleksandrów Kujawski
MARTIN BRAUN SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn inżynieria / technologia / technika praca fizyczna hr / kadry

Oferty pracy MARTIN BRAUN SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARTIN BRAUN SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MARTIN BRAUN SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MARTIN BRAUN SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    MARTIN BRAUN SP. Z O.O.
    • Aleksandrów Kujawski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sortowanie owoców, przeprowadzanie procesów okołoprodukcyjnych, prace pomocnicze przy detekcji metali, prace pomocnicze przy produkcji galaretki, prace pomocnicze w myjni, prace porządkowe w obszarze produkcyjnym, etykietowanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Praca na okres próbny z możliwością kontynuacji zatrudnienia. Doświadczenie w pracy na produkcji jak i miejsce zamieszkania w okolicach Aleksandrowa Kujawskiego będą dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik kadrowo-administracyjny

    • 3 500 zł / mies.

      prace pomocnicze w dziale kadr, korespondencja w firmie, archiwizacja dokumentów, inne prace administracyjne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : umiejętność obsługi programu kadrowo-płacowego, znajomość zagadnień kadrowo-płacowych [Inne] : mile widziany absolwent po szkole policealnej kierunkowej lub wyższej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Aleksandrowie Kujawskim