Czy to Twoja firma?

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej praca

Aleksandrów Kujawski
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej - oferty archiwalne

  • Stażysta - docelowo starszy ratownik kierowca

    Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej
    • Aleksandrów Kujawski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych, usuwanie ich skutków, utrzymanie w pełnej gotowości bojowej przydzielonego sprzętu, udział w szkoleniach doskonalających, zachowanie dyscypliny, przestrzeganie zasad bhp. OSTATECZNY TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW APLIKACYJNYCH W SIEDZIBIE KOMENDY - 20.02.2022r.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Umowa na okres: 3 lata służba przygotowawcza, następnie służba stała. Data rozpoczęcia pracy III kw. 2022r. Adres miejsca wykonywania pracy: Halinowo 2a, 87-700 Aleksandrów Kujawski lub Strażacka 1, 87-720 Ciechocinek.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + wysługa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Aleksandrowie Kujawskim