ŁUKASZ KOWALCZYK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ALEX-GAZ

ŁUKASZ KOWALCZYK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ALEX-GAZ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy ŁUKASZ KOWALCZYK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ALEX-GAZ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ŁUKASZ KOWALCZYK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ALEX-GAZ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca dalekobieżny C+E

    Spedition Bork GmbH & Co. KG
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca kat. C+E

    Rutom Cargo GmbH&CoKG
    • Niemcy
    Polecana
    Dodana
  • Specjalista ds. Importu z j. włoskim

    SMART-HR
    • Bydgoszcz
    • praca zdalna
    • rekrutacja zdalna
    • 15 000-25 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Praca ŁUKASZ KOWALCZYK FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA ALEX-GAZ - oferty archiwalne

  • Dostawca gazu

    • Aleksandrów Kujawski
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Dostawa butli gazowej wraz z przyłączem do klienta, dostawa butli do firm oraz klientów. Dbanie o dobre kontakty z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych. Dbanie o pojazd służbowy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B
      • Inne wymagania: System pracy 13 godzinny (07:00-20:00) następny dzień wolny. Umiejętność zapamiętywania ulic lub znajomość mapy Aleksandrowa Kujawskiego. Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące - docelowo kolejna umowa na czas nieokreślony.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 100 - 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Aleksandrowie Kujawskim