Czy to Twoja firma?

Niewieścin sp. z o.o. sp. komandytowa praca

Aleksandrów Kujawski
Niewieścin sp. z o.o. sp. komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Niewieścin sp. z o.o. sp. komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niewieścin sp. z o.o. sp. komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Niewieścin sp. z o.o. sp. komandytowa poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Niewieścin sp. z o.o. sp. komandytowa - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w branży mięsnej

    Niewieścin sp. z o.o. sp. komandytowa
    • Aleksandrów Kujawski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - praca wg standardów i procedur obowiązujących w firmie - dbanie o estetykę i wygląd sklepu - obsługa klienta - obsługa kasy fiskalnej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, Podstawowe umiejętności handlowe. Komunikacja w sprzedaży, Sprzedawca -kasjer z obsługą kasy fiskalnej, PRACA W ZESPOLE
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : wysoka kultura osobista [Umiejętność 1] : bardzo dobra organizacja pracy [Inne] : mile widziane doświadczenie w branży mięsnej Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące, docelowo kolejna umoma na czas nieokreślony. Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Nieregularne godziny pracy - do ustalenia z Pracodawcą.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Aleksandrowie Kujawskim