Czy to Twoja firma?

FH MIŚ MAREK FLORCZAK, LIDIA FLORCZAK S.C. praca

Aleksandrów Kujawski
FH MIŚ MAREK FLORCZAK, LIDIA FLORCZAK S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FH MIŚ MAREK FLORCZAK, LIDIA FLORCZAK S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FH MIŚ MAREK FLORCZAK, LIDIA FLORCZAK S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca FH MIŚ MAREK FLORCZAK, LIDIA FLORCZAK S.C. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    FH MIŚ MAREK FLORCZAK, LIDIA FLORCZAK S.C.
    • Aleksandrów Kujawski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa komputera i kasy fiskalnej. Sprzedaż, doradzanie klientowi - art. papiernicze. Utrzymanie porządku w miejscu pracy. Przyjmowanie i metkowanie towaru.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca księgarni

    • 2 800 zł / mies.

      Obsługa klienta, doradzanie, przyjmowanie zamówień w księgarni. Przyjmowanie towaru, metkowanie, obsługa komputera i kasy fiskalnej. Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia uznaniowa

Pracodawcy w Aleksandrowie Kujawskim