Czy to Twoja firma?

Centrum Edukacyjne PROMAR Katarzyna Pytel praca

Rzeszów
Centrum Edukacyjne PROMAR Katarzyna Pytel najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa media / pr / reklama / marketing edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Centrum Edukacyjne PROMAR Katarzyna Pytel

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Edukacyjne PROMAR Katarzyna Pytel

Centrum Edukacyjne PROMAR Katarzyna Pytel poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Centrum Edukacyjne PROMAR Katarzyna Pytel - oferty archiwalne

  • Radca prawny

    Centrum Edukacyjne PROMAR Katarzyna Pytel
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      bieżąca obsługa prawna

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Radca prawny, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 000 PLN

Pracodawcy w Rzeszowie