Czy to Twoja firma?

Piekarnia-Cukiernia Sławomir Mielnik praca

Straszyn
Piekarnia-Cukiernia Sławomir Mielnik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Piekarnia-Cukiernia Sławomir Mielnik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Piekarnia-Cukiernia Sławomir Mielnik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Piekarnia-Cukiernia Sławomir Mielnik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Piekarnia-Cukiernia Sławomir Mielnik - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    Piekarnia-Cukiernia Sławomir Mielnik
    • Straszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż pieczywa; obsługa maszyny do krojenia chleba; wykładanie towaru na półki; sprzątanie stanowiska pracy; obsługa kasy fiskalnej; pakowanie produktów; sprawdzanie zgodności dostaw.
      Miejsce pracy: Sklepy Firmowe na terenie Gdańsk, Pruszcz Gdański, Straszyn.
      Praca w godzinach: 5-13, 9-17, 12-20 od poniedziałku do niedzieli.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej
      • Inne wymagania: orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych, dobre warunki psychofizyczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Straszynie